Meniu

Apie mus

Esame kelionių agentūra MONDUS. Jau daugiau kaip 20 metų teikiame kokybiškas ir profesionalias kelionių planavimo paslaugas. „Mondus“ dirba kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turizmo srityje turintys žmonės, kurių nuoširdus dėmesys ir ekspertinės žinios lydės Jus visos kelionės metu.

 

Verslo kelionė, gastrolės ar poilsinės atostogos – su „Mondus“ keliausite paprastai ir vienintelis dalykas, kuriuo rūpintis teks Jums – tai Jūsų kelionės tikslas!

 

Esame patikimi: tik įsikūrę tapome IATA – tarptautinės oro transporto vežėjų asiociacijos – nariais. Atsižvelgiame į Jūsų poreikius: kelionių konsultantai sudarys tinkamiausią individualų maršrutą, atitinkantį Jūsų ar Jūsų organizacijos poreikius ir pageidavimus.

 

Puikiai išmanome savo darbą: galime pasiūlyti daugiau nei 250 aviakompanijų skrydžius po visą pasaulį, dirbame su didžiausiomis automobilių nuomos kompanijomis, teikiame visą informaciją, susijusią su vizų išdavimu, tvarkome kelionės finansinių nuostolių draudimą, rezervuojame įvairios kategorijos viešbučius bei apartamentus visame pasaulyje.

Apie mus

Komanda

Mūsų paslaugos

Aviabilietai

Viešbučių rezervavimas

Automobilių nuoma

Traukinių bilietai

Keltai

Draudimas

Vizos

Kelionių tipai

Verslo kelionės

Poilsinės kelionės

Pažintinės kelionės

Egzotinės kelionės

Slidinėjmo kelionės

Asmeninės kelionės

Kelionės grupėms